Jak to wygląda i pracuje z nami?

Nazywam się Milan Paprčka. Jestem właścicielem spółki CBS s.r.o. na Słowacji oraz CBS nakladatelství w Republice Czeskiej. Na rynku słowackim spółka działa od 2003r. a w 2011r. rozpoczęliśmy działalność również w Republice Czeskiej. W zasadzie od zera, od minimalnych obrotów, doszliśmy do łącznych obrotów prawie 4 miliony euro rocznie i ten poziom jest przez nas utrzymywany. Obecnie naszym planem jest ekspansja na rynek polski, gdzie widzimy ogromny potencjał przede wszystkim ze względu na podobny charakter oraz duże zainteresowanie naszymi produktami na rynku słowackim i czeskim. Nasze produkty łączy jedna wizja, którą jest unikatowe podejście do prezentowania krajobrazu. Jeśli już wydajemy na rynku słowackim lub czeskim nasze książki, mapy turystyczne lub ręcznie malowane mapy przeznaczone głównie dla dzieci lub fotografujemy i filmujemy z samolotu, wszystko podporządkowujemy jednej misji, by oferować ludziom wyjątkowe podejście do krajobrazu. Jakikolwiek nasz produkt spełnia ten parametr.Cokolwiek będziemy też w przyszłości robić, to pokażemy ludziom widok na krajobraz, który znają oraz, który po raz pierwszy zobaczą za pośrednictwem nas.
Dzień dobry, pozdrawiam Was.
Nazywam się Miroslav Druga i pracuję jako dyrektor handlowy w spółce CBS. Obecnie mam w swoim zespole 16 regionalnych managerów projektowych i handlowców, którzy również w czasach kryzysu osiągają ponadprzeciętne wyniki. Posiadam również doświadczenie w zakresie szkolenia i zarządzania ludźmi w Polsce. Jakiś czas temu szkoliłem polskich handlowców, którzy dzięki knowhow oraz pracy, którą robię już 20 lat, osiągają nawet w dzisiejszych czasach świetne wyniki. Dlatego cieszę się przyjaciele, że was wkrótce poznam, będziecie częścią tego odnoszącego sukcesy zespołu i że się zobaczymy.
Trzymajcie się.
Nazywam się Ľuboš Vyskoč i pracuję w spółce CBS na stanowisku regionalnego managera projektowego. W firmie tej pracuję już szósty rok i bardzo lubię tą pracę. Daje mi ona dużo satysfakcji. To praca, która moim zdaniem, ma sens i przynosi dużo korzyści całemu społeczeństwu, ponieważ tworzymy rzeczy, które mają na celu promowanie wszystkich atrakcji i ciekawostek Słowacji. Sam miałem możliwość brać udział w dwudziestu naszych projektach - książkach i mapach. Cieszę się z tego, że efektem każdego takiego projektu jest dzieło, które ma trwałą wartość i które ludziom coś mówi. Może być inspiracją dla turystów krajowych i zagranicznych do odwiedzenia poszczególnych regionów, które mamy na Słowacji, a także atrakcji przyrodniczych, oraz zabytków kulturalnych i historycznych. Uważam, że praca ta ma ogromny potencjał również zagranicą. Mamy już za sobą pierwsze doświadczenia. Osobiście brałem udział w tworzeniu naszej pierwszej polskiej książki. Pokażę ją. Jest to książka z fotografiami lotniczymi pod tytułem Powiat Nowosądecki z Nieba. Dlatego nawiązując do naszego pierwszego polskiego wydawnictwa, chcielibyśmy przygotować dla innych regionów Polski podobną książkę. Uważamy, że jest to oryginalna forma przedstawienia danego regionu. To realny obraz danego obszaru z przedstawieniem wszystkich ciekawostek, które człowiek może w tym miejscu zobaczyć

Informacje rozliczeniowe

CBS spol, s.r.o.
Kynceľová 54
974 01 Kynceľová

ID: 36754749
ID podatkowy: 2022351254
VAT: SK2022351254

Kontakt

bijata@cbs.sk
+421 948 234 121

Poniedziałek - Piątek:
09:00 - 15:00

Strony internetowe

www.cbs.sk

www.cbs-cesko.cz

www.cbs-polska.pl